تبلیغات
نور جاویدان - تاثیر کلمه جلاله «الله» بر انسان
نور جاویدان
کامیابی دنیوی و اخروی در اسلام و فقط و فقط اسلام

50 دلیل برای رد مسیحیت

 

این نام کتابی می باشد که شما مسلمانان میتوانید با خواندن ان در یابید که مسیحیت چه مشکلات اساسی دارد . در این کتاب به صورت در باره ی دین مسیحیت بحث شده است . امیدوارم با خواندن ان به معلومات خود بافزایید. من این کتاب را برای شما اینجا قرار دادم و می توانید به راحتی دانلود کنید.

50 دلیل برای رد مسیحیت( دانلود)

 

 

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

تاثیر کلمه جلاله «الله» بر انسان

تاثیر کلمه جلاله «الله» بر انسان

        یک پژوهشگر هلندى غیرمسلمان اخیراً تحقیقى در دانشگاه آمستردام انجام داده و به این نتیجه رسیده که ذکر کلمه جلاله الله و تکرار آن، موجب آرامش روحى مى شود و استرس و نگرانى را از بدن انسان دور مى کند.

به گزارش حرز به نقل از جوان، این پژوهشگر غیرمسلمان هلندی مى گوید: پس از انجام تحقیقاتى سه ساله روى تعداد زیادى مسلمان که قرآن مى خوانند، به این نتیجه رسیدم که ذکر کلمه جلاله الله و تکرار آن، موجب آرامش روحى مى شود و استرس و نگرانى را از بدن انسان دور مى کند و نیز به تنفس انسان نظم و ترتیب مى دهد. وى در ادامه افزود: بسیارى از این مسلمانان که روى آنان تحقیق مى کردم از بیمارى هاى مختلف روحى و روانى رنج مى بردند.

من حتى در تحقیقاتم از افراد غیرمسلمان نیز استفاده کرده و آنان را مجبور به خواندن قرآن و گفتن ذکر الله کردم و نتیجه باز هم همان بود. خودم نیز از این نتیجه به شدت غافلگیر شدم زیرا تاثیر آن بر روى افراد افسرده، ناامید و نگران، تاثیرى چشمگیر و عجیب بود. این پژوهشگر هلندى همچنین گفت: از نظر پزشکى برایم ثابت شد که حرف الف که کلمه الله با آن شروع مى شود، از بخش بالایى سینه انسان خارج شده و باعث تنظیم تنفس مى شود، به ویژه اگر تکرار شود و این تنظیم تنفس به انسان آرامش روحى مى دهد.

حرف لام که حرف دوم الله است نیز باعث برخورد سطح زبان با سطح فوقانى دهان مى شود. تکرار شدن این حرکت که در کلمه الله تشدید دارد نیز در تنظیم و ترتیب تنفس تاثیرگذار است. اما حرف  هاء حرکتى به ریه مى دهد و بر دستگاه تنفسى و در نتیجه قلب تاثیر بسیار خوبى دارد و موجب تنظیم ضربان قلب مى شود. به راستى که قرآن کریم در آیه اى کریمه مى فرماید: الذین آمنوا وتطمئن قلوبهم بذکر اللهالا بذکر الله تطمئن القلوب. با توجه به اینکه در ماه مبارک رمضان به سر مى بریم، نیک است ذکر نام جلاله را فراموش نکنیم.

حق کاپی ونشر فقط با ذکر منبع مجاز است

درباره وبلاگ

این بلاگ دارای مطالب مذهبی، کتب اسلامی، اعجاز قرآن، ترتیل و تلاوت قرآن کریم، دانلود های رایگان اسلامی، تصاویر اسلامی، معلومات در باره امامان و پیامبران، احادیث، اذکار و غیره مطالب به در بخور میباشد.
مدیر وبلاگ : نجیب الله ارغستانی

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • به نظر تان بهترین دین كدام است؟

نویسندگان

Najeeb ullah