تبلیغات
نور جاویدان - رمضان راهنمای یازده ماه باید باشد
نور جاویدان
کامیابی دنیوی و اخروی در اسلام و فقط و فقط اسلام

50 دلیل برای رد مسیحیت

 

این نام کتابی می باشد که شما مسلمانان میتوانید با خواندن ان در یابید که مسیحیت چه مشکلات اساسی دارد . در این کتاب به صورت در باره ی دین مسیحیت بحث شده است . امیدوارم با خواندن ان به معلومات خود بافزایید. من این کتاب را برای شما اینجا قرار دادم و می توانید به راحتی دانلود کنید.

50 دلیل برای رد مسیحیت( دانلود)

 

 

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

رمضان راهنمای یازده ماه باید باشد

رمضان راهنمای یازده ماه باید باشد

ما همیشه میگوییم: "رمضان سلطان یازده ماه است" این چگونه خواهد بود؟ اگر اعمال و رفتار ما در رمضان برای یازده ماه دیگر مثال و نمونه نیاشد و ما فقط مسلمان رمضان باشیم آیا این برای خوشبختی اخروی ما كافی خواهد بود؟ بیایید هر ماه توشه ای از رمضان و پرتوی از انوار آنرا با خود داشته باشیم. در این ماه به عبادتها زیادتر توجه کنیم، و از طرف روز روزه بگیریم به تلاوت قرآن بپردازیم . یا به آن گوش فرا دهیم و از حال فقرا با خبر شده و آنها را خوشنود سازیم. در ماه رمضان به این خاطر که روزه دار هستیم از غیبت، دروغ، سخنان زشت و اعمال بدی مانند بد دعا کردن دوری گزیدیم، اکنون به این خاطر که روزه دار نیستیم دوباره به این کارها روی خواهد آورد!  قهر و دشمنی ها را از میان برداشتیم و یا به حداقل رساندیم، اگر اینطور باشد چه اعلیٰ است. خوشبخت کسی است که در حسرت رمضان بسر برد و بگوید: ای کاش رمضان مبارک دوام می یافت و از این فضای معنوی بیشتر استفاده میکردیم و قدرش را میشناختیم. اما چقدر بد خواهد بود اگر بگوییم :«خوب شد که خلاص شد، اکنون به پروگرام گزشته دوام خواهم داد!»

 در این حالت معلوم میشود که رمضان برای ما پیشوا و سلطان نبوده است. معلوم میشود که اصلاً رمضان بخاط ما نیامده بود. پس ما نباید فرصت را از دست دهیم و همین اکنون باید توبه کنیم و قلب خود را متوجه را او بسازیم و بگوییم: یارب! قلبم را به راهت برگردان و قلب مرا علاقمند و فریخته سخنان رسول اکرم (ص) و سنت او بگردان، کارهای دینی و دنیوی را برایم آسان بنما و مرا از شر انسان ها و جن ها و شیاطین محفوظ بدار. مسلمانان کامل همان حالتی را که در رمضان داشت پس از رمضان نیز با همان جدیت ادامه خواهد داد. ما نمیتوانیم پس از ادای نماز عید، تا رمضان دیگر با دوستانی که در مسجد یکدیگر را می دیدیم خدا حافظی کنیم و فقط از یک جمعه تا جمعه دیگر و از یک عید تا عید دیگر، با آنها قرار ملاقات بگذاریم.

حق کاپی ونشر فقط با ذکر منبع مجاز است

درباره وبلاگ

این بلاگ دارای مطالب مذهبی، کتب اسلامی، اعجاز قرآن، ترتیل و تلاوت قرآن کریم، دانلود های رایگان اسلامی، تصاویر اسلامی، معلومات در باره امامان و پیامبران، احادیث، اذکار و غیره مطالب به در بخور میباشد.
مدیر وبلاگ : نجیب الله ارغستانی

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • به نظر تان بهترین دین كدام است؟

نویسندگان

Najeeb ullah