تبلیغات
نور جاویدان - در ماه مبارک رمضان چه کارهایی میتوانیم بکنیم؟
نور جاویدان
کامیابی دنیوی و اخروی در اسلام و فقط و فقط اسلام

50 دلیل برای رد مسیحیت

 

این نام کتابی می باشد که شما مسلمانان میتوانید با خواندن ان در یابید که مسیحیت چه مشکلات اساسی دارد . در این کتاب به صورت در باره ی دین مسیحیت بحث شده است . امیدوارم با خواندن ان به معلومات خود بافزایید. من این کتاب را برای شما اینجا قرار دادم و می توانید به راحتی دانلود کنید.

50 دلیل برای رد مسیحیت( دانلود)

 

 

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

در ماه مبارک رمضان چه کارهایی میتوانیم بکنیم؟

در ماه مبارک رمضان چه کارهایی میتوانیم بکنیم؟

ما اکنون در ماه مبارک رمضان قرار داریم، ماهی که قلب های ما پر از هیجان میشوند و خوشحالی ها و خوشبختی ها و خیرات ها و عبادات و تسبیحات و بسیاری از خوبی هایی دیگر، به اوجش میرسد.

برای ما روزهای ماه مبارک رمضان باید روزهایی باشند که مشکلات و گرفتاری ها را با مرحمت و زیبایی و دوستی از سر خود دور کنیم. سرور کاینات با مدح و ستایش از رمضان سخن گفته است. او مژده داده است که در این ما شیاطین به زنجیر کشیده میشوند، به خیرات و حسنات ما چندین و چند برابر پاداش اعطا میگردد. پس بیایید در این روزهای مبارک خانواده و خویشاوندان و همسایگان خود را از فضایل این ماه مکرم آگاه نماییم.

کاری کنیم که دوستان ما رمضان ره نه همچون یک ماه عادی، بلکه با هیجان و بی صبری استقبال کنند. بسیار خوب! پس چه کارهای میتوانیم بکنیمك

·         بجا خواهد بود اگر فقرا و بینوایان دَور و بر خود را سرغ نموده و به ثروتمندان و خیر دوستانی که میشناسیم معرفی کنیم و در صورت امکان خود ما هم آنان را کمک کنیم.

·         کوشش کنیم نماز تراویح از ما فوت نشود، و حتی در صورت امکان میتوانیم کودکان را هم هر شب به مسجد ببریم.

·         روزها به هنگام رفت و آمد به محل وظیفه و کار و مکتب، به جای اینکه وقت خود را بیهوده سپری نماییم، میتوانیم درود بخوانیم و دعاها و اذکاری را که یاد داریم بخوانیم و تکرار کنیم.

·         گر چه برای دادن زکات، ماه مشخصی تعین نشده است، اما اگر وضیعت مالی خوب و زکات هم به ما فرض باشد، میتوانیم این دَین خود را در همین ماه مبارکی به هر کار خیر دَه ثواب، هفتاد ثواب و حتی هفتصد ثواب داده میشود، ادا کنیم.

 

حق کاپی ونشر فقط با ذکر منبع مجاز است

درباره وبلاگ

این بلاگ دارای مطالب مذهبی، کتب اسلامی، اعجاز قرآن، ترتیل و تلاوت قرآن کریم، دانلود های رایگان اسلامی، تصاویر اسلامی، معلومات در باره امامان و پیامبران، احادیث، اذکار و غیره مطالب به در بخور میباشد.
مدیر وبلاگ : نجیب الله ارغستانی

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • به نظر تان بهترین دین كدام است؟

نویسندگان

Najeeb ullah