تبلیغات
نور جاویدان - گنج های سنت
نور جاویدان
کامیابی دنیوی و اخروی در اسلام و فقط و فقط اسلام

50 دلیل برای رد مسیحیت

 

این نام کتابی می باشد که شما مسلمانان میتوانید با خواندن ان در یابید که مسیحیت چه مشکلات اساسی دارد . در این کتاب به صورت در باره ی دین مسیحیت بحث شده است . امیدوارم با خواندن ان به معلومات خود بافزایید. من این کتاب را برای شما اینجا قرار دادم و می توانید به راحتی دانلود کنید.

50 دلیل برای رد مسیحیت( دانلود)

 

 

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

گنج های سنت

گنج های سنت

1. از ابو هریره رضی الله عنه روایت است که گفت: پیامبر خدا (صلى الله علیه وسلم)فرمودند: ((نماز جماعت، از نماز در خانه و نماز در بازار بیست و پنج (25) درجه فضیلت دارد، اگر کسی از شما وضوء ساخته، و وضویش کامل باشد، و به مسجد بیاید، و غرض دیگری جز نماز خواندن نداشته باشد، در هر قدمی که بر می دارد، خداوند متعال یک درجه مرتبه اش را بلند می کند، و یکی از گناهان [صغیره] اش را می بخشد، تا اینکه به مسجد برسد، و چون به مسجد داخل گردید، در حالت نماز خواندن محسوب می گردد، و تا هنگامی که در جای نماز خود قرار دارد، ملائیکه برای او دعا کرده می گویند: الهی! گناهانش را بیامرد، الهی! براو رحمت کن، و این کار تا وقتی که بی وضوء نشود، ادامه می یابد)) (رواه البخاری 477)

2. از ابو هریره (رض) روایت است که گفت: پیامبر خدا (صلى الله علیه وسلم) فرمودند: ((اگر مردم بدانند که در آذان دادن، و نماز خواندن در صف اول چه فضیلتی است، اگر چارۀدیگری جز قرعه کشی نیابند، بر سر آن قرعه کشی خواهند کرد، و اگر می دانستند که در نماز پیشین چه قدر ثواب است، در آمدن آن از یک دیگر سبقت می جستند، و اگر می دانستند که در نماز خفتن و نماز صبح چه قدر خیر و برکت است، و اگر به طور خذیده هم می بود، حتماً به آن خاضر می شدند)) (رواه البخاری 610)

3. از ابو هریره (رض) روایت است که گفت: پیامبر خدا (صلى الله علیه وسلم) به مسجد آمدند، شخصی به مسجد آمد و نماز خواند، و بعد از آن نزد پیامبر خدا (صلى الله علیه وسلم) آمد و سلام کرد، جواب سلامش را گفته فرمودند: ((برو و دو باره نماز بخوان، چون تو نماز نخواندی))، آن شخص رفت و مانند بار گذشته نماز خواند، باز پس آمد و بر پیامبرخدا (صلى الله علیه وسلم) سلام داد، ایشان فرمودند: ((برو و دو باره نماز بخوان، چون تو نماز نخواندی))، آن شخص رفت و مانند دو بار گذشته نماز خواند، باز بر گشت و بر پیامبرخدا (صلى الله علیه وسلم) سلام داد، فرمودند: ((برو و دو باره نماز بخوان، چون تو نماز نخواندی)).

و چون این سخن سه بار تکرار شد، آن شخص گفت: قسم به ذاتی که ترا به حق فرستاده است، نمازی را از این بهتر یاد ندارم، شما برای من یاد بدهید، فرمودند: ((وقتی که برای نماز خواندن برخاستی، تکبیر بگوی، و آنچه را از قرآن برایت میسر باشد بخوان، بعد از آن رکوع کن، و در رکوع آرام بگیر، بعد از آن سر خود را از رکوع بالاکن و راست ایستاده شو، بعد از آن سجده کن و در سجده آرام بگیر، بعد از آن سرت را از سجده بر دار و آرام بنشین و همین کار را در تمام نمازت مراعات کن)) (رواه البخاری 757)

حق کاپی ونشر فقط با ذکر منبع مجاز است

درباره وبلاگ

این بلاگ دارای مطالب مذهبی، کتب اسلامی، اعجاز قرآن، ترتیل و تلاوت قرآن کریم، دانلود های رایگان اسلامی، تصاویر اسلامی، معلومات در باره امامان و پیامبران، احادیث، اذکار و غیره مطالب به در بخور میباشد.
مدیر وبلاگ : نجیب الله ارغستانی

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • به نظر تان بهترین دین كدام است؟

نویسندگان

Najeeb ullah