تبلیغات
نور جاویدان - عشره مبشره کی ها هستند؟
نور جاویدان
کامیابی دنیوی و اخروی در اسلام و فقط و فقط اسلام

50 دلیل برای رد مسیحیت

 

این نام کتابی می باشد که شما مسلمانان میتوانید با خواندن ان در یابید که مسیحیت چه مشکلات اساسی دارد . در این کتاب به صورت در باره ی دین مسیحیت بحث شده است . امیدوارم با خواندن ان به معلومات خود بافزایید. من این کتاب را برای شما اینجا قرار دادم و می توانید به راحتی دانلود کنید.

50 دلیل برای رد مسیحیت( دانلود)

 

 

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

عشره مبشره کی ها هستند؟

عشره مبشره کی ها هستند؟

در احادیث زیادی مژده ای بهشت به آنها داده شده است فقط چند حدیث مشهور را در این مضمون نوشته کرده ام تا شما (عشره مبشره) را خوبتر بشناسید، ناگفته نباید گذاشت که در مورد فضیلت هر کدام کتابهای بزرگی چاپ شده است. که امکان نوشتن آنها در این مضمون کوتاه محال است... اینها همه ای شان جوانان بودند. و شما بهتر می دانید که،  دین مقدس اسلام همیشه به همت جوانان پیشرفت کرده است. امیدوارم جوانان امروزی هم همت نموده جهت گسترش دین مبین اسلام سعی همه جانبه نمایند. و ارزش ها و شعایر دینی خود را احترام بگذارند و جهت اعلای کلمة الله به مانند اصحاب پیامبر (ص) جانهای خود را قربان کنند تا باشد که در جمع خیر امت قرار بگیریم در غیر آن خداوند این ارزش ها را از نزد شان خواهد گرفت (خدای ناخواسته)

1 – ابوبكر صدیق رضی الله عنه – پیامبر (ص) فرمودند: (خداوند مرا به سوی شما مبعوث كرد شما گفتید تو دروغ می گویی، اما ابوبكر گفت راست می گوید ومرا با جان ومالش یاری داد)، (هیچ كسی را به اسلام دعوت ندادم مگر ابتدا در پذیرفتن دعوتم دچار تردید وشك می شد به جز ابوبكر، هنگامی كه او را دعوت دادم چهره اش را برنگرداند ودر حقانیت اسلام شك نكرد).

2 – عمر بن خطاب رضی الله عنه – پیامبر (ص) فرمودند: (بار خدایا هریك از این دومرد، ابوجهل وعمر بن الخطاب را بیشتر دوست داری اسلام را به وسیله او كمك كن)، (من شیطانهای انس وجن را می بینم كه از عمر فرار می كنند) (پیامبر صلی الله علیه وسلم به عمر رضی الله عنه می گفت: ای فرزند خطاب! سوگند به ذاتی كه جانم در دست اوست شیطان از راهی كه تو از آن گذر كنی نخواهد رفت).

3 – حضرت عثمان بن عفان رضی الله عنه – پیامبر (ص) فرمودند: (آیا ازمردی حیا نكنم كه فرشتگان از او شرم می كنند)

4 – حضرت علی ابن ابی طالب رضی الله عنه – خود حضرت علی (رض) فرموده است که « مرا از كتاب خدا بپرسید، چون در قرآن آیه ای نیست مگر اینكه من می دانم كه در شب نازل شده است یا در روز، در كوه نازل شده است یا در دشت» هم چنان علی (رض) می گوید: «پیامبر صلی الله علیه وسلم روز دوشنبه مبعوث شد ومن روز سه شنبه ایمان آوردم»

5 – ابو عبیده بن جراح رضی الله عنه – پیامبر (ص) فرمودند: (هر امتی امینی دارد و امین امت من ابوعبیده بن جراح است)

6 – زبیر بن عوام رضی الله عنه – پیامبر (ص) فرمودند: (هر پیامبری در بهشت یاری دارد وتو ای زبیر یار منی )

7 – طلحه بن عبید الله – پیامبر (ص) فرمودند: (هركس دوست دارد به مردی نگاه كند كه روی زمین راه می رود و وظیفه اش را انجام داده به طلحه بن عبیدالله نگاه كند)

8 – حضرت سعید بن زید رضی الله عنه – سعید بن زید یكی از ده نفری است كه پیامبر صلی الله علیه وسلم به بهشتی بودن آنها گواهی داده است واو را از سابقین واولین و بدری است و از كسانی است كه خداوند در قرآن فرموده است من از آنها و آنها از من خشنودم

9 – حضرت عبدالرحمن بن عوف رضی الله عنه – پیامبر (ص) فرمودند: (عبدالرحمن بن عوف در حالی كه به خود پیچیده ونشسته وارد بهشت خواهد شد)

10 – حضرت سعدبن ابی وقاص رضی الله عنه – پیامبر (ص) فرمودند: (اكنون مردی از اهل بهشت بر شما وارد می شود)

 

حق کاپی ونشر فقط با ذکر منبع مجاز است

درباره وبلاگ

این بلاگ دارای مطالب مذهبی، کتب اسلامی، اعجاز قرآن، ترتیل و تلاوت قرآن کریم، دانلود های رایگان اسلامی، تصاویر اسلامی، معلومات در باره امامان و پیامبران، احادیث، اذکار و غیره مطالب به در بخور میباشد.
مدیر وبلاگ : نجیب الله ارغستانی

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • به نظر تان بهترین دین كدام است؟

نویسندگان

Najeeb ullah